16 zápas OP nejmladších minižaček BK Příbor

Sharing is caring!

18.3.2012 od 11.00 hod. sehrály nejmadší minižačky svůj druhý nedělní zápas s družstvem Basket Ostrava.

Sestava BK Příbor: Čípová Klára, Filipová Martina (kapitnka), Hejtmánková Denisa, Cholastová Daniela, Knápková Tereza, Matulová Anežka, Miroszková Alice, Reichertová Vendula, Rubinová Gabriela, Sobková Tereza, Šmídová Klára, Tomaškovičová Klára, Wavrová Nikol.

Deseti minutová přestávka mezi zápasy prospěla oběma týmům. Jak se později ukázalo soupeřkám více. První pětky nastoupily proti sobě jako v prvním dnešním zápase. Takže na Vendulu vyšlo opět ubránit nejlepší hráčku soupeře č.5 Li Ping.  Bohužel Vendula pro drobné zranění odstoupila na 4 minuty ze zápasu a to se projevilo na skóre první čtvrtiny 2:31. Ve druhé čtvrtině vzala vše do svých rukou hráčka soupeře č.29 Ručková Nela, která dokázala skvěle bránit, výborně střílet, perfektně přihrávat na volné neobsazené spoluhráčky a to vše s naprostou lehkostí a samozdřejmostí (smekám, skvělý výkon). Naše děvčata i přes snahu bohužel už nestačily fyzicky a byly pro hráčky Basketu Ostrava snadným soupeřem. Třetí čtvrtina pak byla zajímavá hlavně naší pokračující bojvností i přesrozhodnutý zápas, z čehož pramenily fauly na obou stranách a vyfaulování hráčky soupeře č.5 Li Ping a v zápěí i naší 5tky Venduly Reichertové. Ve čtvrté pokračoval basketbalový koncert hráčky soupeřek Ručkové Nely a skóre se dostalo přes 100 bodů. Nedá se nic dělat, pouze pogratulovat soupeři ke skvělé hře, připravit se co nejlépe na poslední dvě dvou utkání v soutěži a pohlídat si třetí místo.

Další dva zápasy hrajeme v Ostravě s družstvem NH Ostrava chlapci, takže držte palce.