18.zápas OP 2011/12

Sharing is caring!

Druhé utkání  mělo podobný průběh jako první. Naše děvčata zopakovala kvalitní, zodpovědný výkon a přesto, že soupeř hrál taky dobře a s velkým nasazením,  nepřipustila žádnou komplikaci. Velmi pozitivní je, že se střelecky prosadilo sedm hráček a že družstvo jako celek dobře spolupracovalo jak v útoku, tak zejména v obraně. Oba zápasy vyšly náramně Gábině, která si plnila zodpovědně obranné úkoly a i v útoku byla velmi platná. Velkou pochvalu zaslouží rovněž Maruška Pařilová a mladší hráčky Terezka Knápková, Denisa Hejtmánková, Klárka Šmídová, Klárka Tomaškovičová  a Alice Miroszková, které přispěly k úspěchu celého družstva.
Závěrečný vítězný pokřik našich děvčat oslavil nejen dobití ostravské Bonver Arény, ale i skvělé třetí místo v Oblastním přeboru, které si tímto naše družstvo pojistilo. Skvělý úspěch v první sezóně!

Dva poslední mistrovské zápasy OP 2011/12 sehrají nejmladší minižačky BK Příbor na svém hřišti 21.4.2012 od 9.00 a 11.00 hod. v tělocvičně ZŠ Npor. Loma v Příboře. PŘIJĎTE POVZBUDIT!!!

Zastupující trenér Petr Hejtmánek a asistent trenéra Jan Wavra.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *