Juniorky ztratily další vyhraný zápas v poslední čtvrtině

Další utkání, které mělo skončit vítězstvím, příborské juniorky ztratily v úplném závěru utkání. Doma nad Vyškovem v sobotu 20. listopadu vedly po třetí části úvodního zápasu o šest bodů. Na konci ale stejný počet bodů ztrácely.

BK Příbor – BK Vyškov 40:46 (15:14, 18:23, 31:25)

Body: Zajícová Markéta 11, Wavrová Nikol 9, Zlámalová Vendula 7, Barvíková Leontina 6, Špačková Tereza 5, Hejtmánková Denisa 2, Tomaškovičová Hana 0, Krejčí Lucie 0, Polášková Barbora 0. Fauly: 8/12. Trojky: 1/0. TH: 7/3 (42,9 %) – 8/6 (75,0 %).

Trenér Miroslav Sýkora: Úvodní utkání proti Vyškovu bylo jako na houpačce. První a třetí čtvrtinu jsme odehráli velmi dobře, sudé části ale patřily hostujícím hráčkám. Ve druhé čtvrtině jsme dali pouhé tři body, v poslední devět, proto se na konci zápasu radoval soupeř. Škoda zbytečných ztrát v útočné fázi a některých momenty v obranné činnosti. Jinak děvčata podala v celku dobrý výkon.

BK Příbor – BK Vyškov 49:63 (16:10, 25:29, 27:51)

Body: Zlámalová Vendula 16, Wavrová Nikol 15, Barvíková Leontina 7, Špačková Tereza 4, Zajícová Markéta 4, Tomaškovičová Hana 3, Hejtmánková Denisa 0, Krejčí Lucie 0, Polášková Barbora 0. Fauly: 6/14. Trojky: 4/2. TH: 13/9 (69,2 %) – 3/3 (100,0 %).

Trenér Miroslav Sýkora: Také do druhého utkání jsme vstoupili velmi dobře a první čtvrtinu jsme vyhráli o šest bodů. V dalším průběhu jsme se přestali prosazovat střelecky a dovolili jít soupeřkám do vedení. V závěrečném čtvrtině naše snahy o úpravu skóre hatil nedostatek fyzických sil.

Znovu škoda zbytečných ztrát v útočné fázi a některých výpadků v obraně. Přesto musím děvčata pochválit. Hrály s lídrem skupiny, který ještě neprohrál, velmi vyrovnaná utkání.

Příští dvě utkání odehrajeme v sobotu 4. prosince ve 10 a 12 hodin na palubovce Valašského Meziříčí.