Basketbalový klub Příbor hledá nové talenty

Sharing is caring!

Vážení rodiče, milé děti. Prázdniny skončily a je proto nejvyšší čas začít sportovat. Basketbalový klub Příbor proto organizuje doplňující nábor do mládežnických družstev pro děvčata i chlapce.

Velmi rádi mezi námi přivítáme děvčata narozená v letech 2010 až 2013 a chlapce narozené v letech 2010 až 2013. Přiveďte své ratolesti do tělocvičny Základní školy Npor. Loma v Příboře na Školní ulici (vchod zezadu od venkovního hřiště).

Rádi je seznámíme se základy nejpopulárnějšího sportu ve městě, naučíme vaše děti pravidelně sportovat, spolupracovat v kolektivu a ukážeme jim, že sport k životu jednoznačně patří. Klademe důraz na individuální přístup a rozvoj jedince, trénujeme disciplínu i motivaci dětí. Členové našeho klubu mají možnost se účastnit mnoha soutěží a společného letního soustředění.

Tréninky chlapců se budou konat v tělocvičně ZŠ Npor. Loma na Školní ulici od září vždy v úterý a ve čtvrtek od 15.45 do 17 hodin.

Tréninky děvčat se budou konat v tělocvičně ZŠ Npor. Loma na Školní ulici od září vždy v pondělí a v pátek od 16 do 17.30 hodin.

Podrobnější informace o činnosti našeho klubu získáte na www.bkpribor.cz a od trenérů jednotlivých družstev, kterými jsou u chlapců Miroslav Slovák, mobil: 603 995 418, e-mail: mira.slovak@tiscali.cz a u dívek Petr Bobko, mobil: 792 371 497, e-mail: petrbobko@seznam.cz.

Těšíme se na Vás!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *