Chlapci U11 hráli se Snakes Ostrava „B“

V dohrávce soutěže přijel do Příbora tým, který je  našemu týmu věkově nejbližší – je tvořen převážně hráči ročníku narození 2003.  K  utkáním za BK Příbor nastoupilo 17 hráčů,  svá první životní basketbalová utkání odehrál Štěpán  Maléř. Naši „borci“ namlsaní prvním vítězství v hale BK NH Ostrava se hned po první čtvrtině vrátili zpět na zem – prohráli jsme ji 4:14. Druhé hrací období se neslo ve stejném duchu jako první -prohráli jsme  2:12. Ve druhém poločase jsme hru trochu vyrovnali, podařili se nám i nějaké brejky  a výsledek 2. poločasu  13:22 není špatný. Celkově nás hosté přehráli 19:48.

Ve druhém utkání jsme začali mnohem lépe, zejména obrana byla dobrá. Nedovolili jsme hostům tolik přehozů, zlepšil se doskok a vsítili jsme i nějaké koše. Výsledkem tohoto našeho snažení bylo vítězství ve čtvrtině 9:8. Ve druhé části  utknání jsme opět sklouzli k našim standardním chybám a soupeř postupně navyšoval rozdím ve skóre ve svůj prospěch. Třetí hrací období bylo opět v naší režii 7:4 pro nás a před posledním obdobím  byl   rozdíl ve skóre jen 5 bodů. Poslední část a zejména její konec však ovládli ostraváci a zaslouženě vyhráli 43:24.