Dostál, Machala a Ivánek ve výběru Moravy

Sharing is caring!

Trojice příborských basketbalistů David Dostál, Milan Machala a Adam Ivánek dostala pozvánku do výběru Moravskoslezského a Olomouckého kraje U14, který se v příštích měsících pod vedení trenérské dvojice Štěpán Válek (BCM Olomouc) a David Klapetek (BK Opava) zúčastní soustředění v Olomouci (12.-14. listopadu) a turnaje krajských výběrů v Brandýse nad Labem (15.-17. prosince).

„Projekt ČBF Regionálních výběrů U14 se snaží jednak mapovat situaci pro další sledování a práci s vybranými jednotlivci, zároveň ale také funguje jako motivační pobídka pro jejich další rozvoj ve prospěch českého basketbalu,“ uvedl Štěpán Válek.

Hráči jsou nominovaní po konzultacích s trenéry v klubech, kteří mají k hráčům pochopitelně nejblíže. „V posledních dnech museli odstoupit od pozvánky dvou uvažovaných hráčů kvůli zranění. Nelze rovněž nevnímat, že ročník 2004 týmu Snakes Ostrava je skutečně o mnoho délek před dalšími týmy, přesto jsme se snažili pozvat co nejvíce chlapců i z dalších týmů celé oblasti Severní a střední Moravy,“ upřesnil Štěpán Válek.

Nominace U14 chlapci Sev+Stř. Moravy: Tomáš Adamec, Daniel Gebauer (oba BK Opava), Jan Leibner, Jan Křenek, Jakub Vidlář, Matěj Rotrekl (BK Snakes Ostrava), Benjamín Navrátil (BK Snakes Frýdek-Místek), David Dostál, Milan Machala, Adam Ivánek (BK Příbor), Pavel Dohnal, Kryštof Navrátil (SK UP BCM Olomouc), Jakub Slavík (Orli Prostějov), Tadeáš Šruc, Vojtěch Toul (TJ Slávia Kroměříž).

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *