Historie se přepisovala v Bonver Aréně-první vítězství chlapců U11

K dalším dvěma utkáním jsme odjeli jen ve 12 hráčích do Ostravy na palubovku NH Ostrava.

BK NH Ostrava – BK Příbor – 32:33 (9:10, 7:7, 5:10, 11:6)

V prvním utkání jsme se nezalekli soupeře a od prvních minut jsme byli vyrovnaným soupeřem. V První čtvrtině jsme vyhráli 10:9, druhou  jsme remizovali 7:7, třetí jsme vyhráli 10:5 a před závěrečnou čtvrtinou jsme nastupovali na palubovku s vedením 27:21 – což byla pro nás zcela nová situace. Ještě 2 minuty před konečnou sirénou jsme vedli o 7 bodů – 33:26. Pak se nám však rozklepala kolena a najednou zde byl rozdíl ve skóre jeden jediný bod. Toto těsné vítězstvé jsme však uhájili a poprvé se nám podařilo vyhrát utkání v mistrovské soutěži. Dlužno podotknout, že domácí trenér se zachoval férově a sportovně a nezměnil svůj systém střídání ani v závěru utkání, kdy nechal utkání dohrát ty hráče, kteří zrovna měli podle jeho systému rotace hrát.

Ve druhém utkání jsme asi pod dojmem „prvního vítězství“  úplně zaspali začátek (v 5. minutě stav 10:0 pro Ostravu) a v poločase svítil na ukazateli stav 27:8 pro domácí. Ve druhém poločase jsme se zlepšili a drželi jsme s domácím týmem krok – druhý poločas 19:21 pro nás.

Celkově jsme odehráli dobrá utkání, kluky je třeba pochválit za snahu a bojovnost. V dalších dvou utkáním přivítáme již toto úterý 19.února na domácí palubovce družstvo BK Snakes Ostrava „B“ , utkání se hrají v 16 30 a 17 45 v tělocvičně ZŠ Npor.Loma.