Junioři zakončili sezonu jednou domácí výhrou

Kluci U19 zakončili své letošní účinkování v juniorské lize dvěma domácími zápasy se Žďárem nad Sázavu v sobotu 15. dubna a o den později s brněnskými Tygry.

BK Příbor – BK Vlci Žďár nad Sázavou 79:56

Body: Šimon Čermák 16, Michal Grozman 13, Michal Metz 11, Štěpán Maléř 10, Milan Machala 6, Vojtěch Kubečka 6, Lukáš Michna 4, Lukáš Hurta 3, Vít Gabzdyl 3, Jan Bordovský 3, Erik Havel 2, Marek Slovák 2. Trojky: 11. TH: 27/14. Fauly: 22.

Trenér Miroslav Slovák: Sobotní utkání jsme odehráli letos snad poprvé v plné sestavě a od počátku jsme měli utkání pod kontrolou. Postupně jsme navyšovali rozdíl ve skóre na konečných 23 bodů.

BK Příbor – Tygři Brno 68:77

Body: Vojtěch Kubečka 12, Šimon Čermák 12, Lukáš Michna 10, Michal Grozman 9, Michal Metz 8, Milan Machala 8, Jan Bordovský 3, Vít Gabzdyl 2, Štěpán Maléř 2, Erik Havel 2, Marek Slovák 0. Trojky: 8. TH: 16/10. Fauly: 28.

Trenér Miroslav Slovák: Nedělní soupeř z Brna u nás v neděli hrál o udržení v soutěži a podle toho k zápasu přistoupil. Náš výkon byl dobrý v prvním poločase, kdy jsme dobrou obranou a úspěšnou střelbou udrželi náskok patnácti bodů. Ve třetí části hosté svou bojovností snížili rozdíl na sedmi bodů.

Utkání gradovalo v poslední části, kdy jsme drželi vedení do 5. minuty, ale poté na nás spadla deka a v závěrečné pětiminutovce jsme vsítili pouhé tři body. Naopak hosté z Brna náš koš úspěšně ostřelovali a překlopili vedení na svou stranu. Za obrovskou bojovnost a víru ve své schopnosti si výhru zasloužili.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *