Juniorky v generálce podlehly doma polské Wisle

Sharing is caring!

K závěrečné přípravě před startem ligové soutěže si příborské basketbalové juniorky pozvaly soupeře z polské Wisly. V utkání nezvykle rozdělené na šest období podlehl omlazený tým 78:84.

BK Příbor – ISWJ Wisla 78:84 (11:10, 21:29, 39:43, 51:55, 65:74, 78:84)

Hodnocení trenérky Michaely Drtilové: K utkání nastoupilo 12 hráček, které by se více či méně měly zapojovat do týmu U19. Chtěla jsem vyzkoušet všechny hráčky, střídaly jsme rovnoměrně, aby se všechny mohly předvést.

Ve hře jsme kupily spoustu chyb z přihrávek a z driblinku, naše trestné hody byly bídné a naprostý nedůraz v obraně a zejména na obranném doskoku nám dělal největší problém. Navíc jsme nedokázaly pokrýt jednu hráčku, která nám nasázela 38 bodů, ale vůbec tomu tak nemuselo být.

Místy jsme dokázaly předvádět pohledný basketbal, zejména v poslední čtvrtině, kdy jsme dokázaly konečně zabrat v obraně. Bohužel, to ale na vítězství nestačilo, jelikož takový výkon v obraně musíme předvádět po celé utkání. Pochválit musím také naše tři benjamínky – Leontinu Barvíkovou, Ivu Raškovou a Markétu Zajícovou, které se dokázaly prosadit a byly velmi platnými hráčkami na hřišti.

Body: K. Reichertová 17, V. Reichertová 16, Maléřová 11, Zajícová 8, Rašková 6, S. Kostelníková 6, Rubinová 6, Barvíková 4, A. Chromečková 2, Hejtmánková 2, Šimíčková a Sobková 0. TH: 20/8, fauly: 21.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *