Kadeti zakončili sezonu střelnicí proti Kohoutům

Střelnici si na domácí palubovce otevřeli kadeti BK Příbor U17 v posledním zápase finálové skupiny proti Kohoutům z Brna. Šestnáct proměněných trojkových pokusů je vytvoření sezónního rekordu. Kluci ukončili sezónu s bilancí 14:0 a již nyní vyhlížejí sezónu následující, která bude v kategorii U19, navíc v ligové kvalitě, takže o úroveň výš.  

BK Příbor – Kohouti Brno 109:50 (31:14, 31:14, 24:11, 23:11)

Body: Gabzdyl Vít 26 (2/2), Grozman Michal 15, Masopust Kryštof 13, Pustějovský Vojtěch 13, Kött Jakub 12, Gabzdyl Vít 9, Bordovsky Jan 9, Hidson Harry 4, Macek Jakub 3, Straka David 3 (2/1), Beseda Michael 2  TH: 4:3 (75%), Trojky: 16 (Gabzdyl Vilém 3, Grozman Michal 3, Pustějovský Vojtěch 3, Gabzdyl Vít 2, Kött Jakub2, Bodovský Jan 1, Macek Jakub 1, Masopust Kryštof 1)

Hodnocení trenéra Roberta Bukovjana: Obrovská poklona všem hráčům. Hráli jsme poslední zápas sezóny, proti nejlepšímu týmu nadregionální ligy z oblasti jižní Moravy a porovnání výkonu, především výsledek, tomu vůbec neodpovídal. Excelentní střelba trojek byla předzvěstí vysokého skóre.

Je potřeba zdůraznit, že minimálně jednu trojku dalo hned osm hráčů z jedenácti. Tohle se musí soupeři těžce bránit. Díky geniální přihrávce Vildy Gabzdyla v posledních vteřinách zápasu se do listiny střelců zapsal i Míša Beseda, který s klaksonem proměnil svůj pokus. Stalo se tak to, že všech jedenáct hráčů, kteří k zápasu nastoupili, skórovalo. Chtěl bych poděkovat našim fanouškům a rodičům za podporu po celou sezónu. S Vámi za zády se nám hraje vždy lépe.             

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *