Kemp v Rožnově je za námi. Přežili všichni, domů se nikomu nechtělo

Sharing is caring!

Základní škola 5. Května v Rožnově pod Radhoštěm (děkujeme panu školníkovi, že nás opět mile přivítal) už po několikáté v řadě přivítala na konci srpna družinu basketbalistů BK Příbor, kteří v jejich prostorách absolvovali týdenní soustředění.

Do Rožnova přijelo, vlastně spíš přišlo, protože vlakem se jelo pouze do Veřovic, zbylých zhruba 11 kilometrů ušli účastníci předsezónního kempu po vlastních, 86 dětí a 10 trenérů (Miroslav Slovák, Robert Bukovjan, Petr Bobko, Michaela Drtilová, Libor Piškytl, Pavel Bobko, Jan Říčka, Petr Holub, Martina Mazáčová a Irena Bukovjanová) s jediným cílem: užít si skvělý týden a postavit základy na blížící se náročnou basketbalovou sezónu.

To se díky výborně připravenému programu tréninků i doprovodných akcí a soutěží opět podařilo. „Cíl soustředění je stále stejný. Vrátit děti po letních prázdninách do trochu normálního módu a připravit je znovu na to, že je čekají dvakrát, třikrát a některé i čtyřikrát týdně pravidelné tréninky a o víkendech utkání,“ uvedl šéftrenér BK Příbor Miroslav Slovák. „Prostředí v Rožnově nám tohle všechno umožňuje. Máme k dispozici tělocvičny, venkovní hřiště i spoustu kopců v okolí pro výběhy či jen třeba na výlety,“ doplnil Miroslav Slovák.

Jak už bývá tradicí, v Rožnově „se nehraje“ na ročníky, ale děti jsou losem rozděleny do barevných týmů, které mezi sebou soutěží v různých basketbalových či kondičních disciplínách (cooperův test, skákání přes švihadlo, běh na 60 metrů, opičí dráha, běh přes překážky, střelba na koš, výběh do schodů, orientační běh atd.).

Z vítězství se radoval modrý tým (další týmy byly žlutý, zelený, růžový a bílý) ve složení Denisa Hejtmánková, Štěpán Novák, David Straka, Tereza Masopustová, Hana Tomaškovičová, Ondřej Linart, Tereza Hladíková, Erik Havel, Patrik Frydrych, Adéla Jurečková, Lucie Krejčí, Magdaléna Kulihová, Nela Holubová, Simona Jemelková, Filip Špaček a Michal Mazáč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *