Kluci U11 na úvod sezóny výhra a porážka se Snakes „A“

V prvním dvojutkání sezóny družstva U11 k nám do Příbora dojel asi nejtěžší soupeř – první tým Snakesu Ostrava. První utkání začalo z obou stran mnoha nepřesnostmi a zahozenými šancemi a i výsledky  prvním dvou období 7:8 a 8:8 vyjadřovaly nemohoucnost střelců na obou stranách. Nás mohlo mrzet navíc 9 neproměněných trestných hodů z 12. Třetí část se nám vůbec nepovedla a hosté šňůrou 16 bodů šli do vedení o 13 bodů před závěrečným obdobím. Tato část však naštěstí byla zcela v naší režii , ve 3.minutě jsme šli poprvé do vedení  33:32 a rozdíl jsme dále zvyšovali na konečných 14 bodů – 50:36. Vítězství to bylo vydřené, ale myslím zasloužené.

statistiky prvního utkání

Ve druhém utkání jsme začali o poznání lépe, dařilo se nám i střelecky a výsledek 19:9 po první čtvrtině byl více jak zasloužený. Naopak druhá čtvrtina vyšla lépe soupeři, ale i tak jsme šli do přestávky s tříbodovým vedením. Ve třetí čtvrtině jsme navýšili naše vedení na 11 bodů, ale jak se později ukázalo naše trestuhodné zahazování i těch nejvyloženějších šancí nás asi stalo vítězství v utkání. Poslední čtvrtina přinesla všem přítomným divákům dramatické chvíle a byla to čtvrtina ve znamení trestných hodů – my 12/4 a hosté 14/5. Bohužel jsme nebyli schopni dát ani jeden koš ze hry, soupeř snižoval náš náskok bod po bodu a v poslední minutě šel poprvé v utkání do vedení, které ještě v posledních sekundách pojistil dalším košem. Za velké úsilí a snahu si hosté zvítězit asi zasloužili.