Kluci U12 zakončili rok 2014 dvěma porážkami

O předvánoční sobotě nás čekal pro nás zcela neznámý soupeř z Uherského Brodu. Toto družstvo vévodí tabulce skupiny „B“  oblastního přeboru s jedinou porážkou. Domácí tým měl ve svém středu opět tři výrazné hráče, které jsme nedokázali ubránit –  v prvním zápase dali tito hráči 49 z 56 bodů svého týmu a ve druhém už pouze dva z nich 31 z 51 bodů Brodu.  V prvním utkání jsme drželi vyrovnanou partii celý první poločas (24:23 pro domácí. Ve třetím období získali domácí zřejmě rozhodující náskok 7 bodů, který v poslední části v klidu udrželi. Ve druhém utkání jsme bohužel zaspali hned první čtvrtinu 14:5 pro domácí, další tři čtvrtiny byly už vyrovnané, ale vítězství zůstalo opět v Brodě. Domací tým zvítězil a udržel i první místo v tabulce. Těmito dvěma utkáními jsme zakončili první polovinu soutěže, kdy jsme 7x vyhráli a 5x odešli poraženi a patří nám 4. místo ve skupině „B“.

BK TJ Spartak Uherský Brod – Bk Příbor – 56:45   a 51:38