Nakupujte a pomáhejte!

Sharing is caring!

Nakupujete na internetu a chcete svými nákupy ještě i pomoct? Pak pro vás má BK Příbor velmi dobrou zprávu. Díky zapojení do projektu komunitního financování neziskových organizací na www.GIVT.cz můžete přispět určitou částku přímo příborskému basketbalovému klubu.

„Možnost generování finančních prostředků pro náš klub je transparentní a jednoduchá. Pokudsi kdokoliv něco koupí přes stránku www.GIVT.cz, jde část z útraty přímo vám zvolené organizaci,“ přiblížil prezident BK Příbor Jiří Slaný.  „Pak už je jen důležité označit mezi neziskovkami BK Příbor a deklarované procento z tržby zamíří do pokladny našeho klubu,“ dodal Slaný.

Givt.cz sdružuje internetové obchody, na kterých se běžně nakupuje, například Baťa.cz, Kasa.cz nebo Tescoma a zároveň i neziskové organizace. „V praxi to funguje tak, že když chci nakoupit například na e-shopu Baťa.cz a navštívím před nákupem GIVT, tak část peněz z mého nákupu půjde na neziskovku, kterou si sám zvolím. Důležité je říct, že neplatím nic navíc a také pro neziskové organizace je spolupráce s GIVT bezplatná,“ vysvětlil Tomáš Machala z GIVT.cz.
Samotné neziskové organizace, zapojené do projektu, tak mohou velmi výrazně sami ovlivnit výši získaných finančních prostředků tím, že povědomí o možnosti nákupu přes GIVT rozšíří mezi své podporovatele a fanoušky.Čím více neziskových organizací bude zapojeno do projektu, tím více peněz budou obchody ochotny posílat zpět,“ doplnil Machala.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *