Po týdnu i druhý celek z Hané odjel z Příbora s přídělem

Další náš soupeř v kategorii U12 se u nás představil se somaticky velmi dobře postaveným týmem, který se bude velmi rychle zlepšovat a do budoucna se s ním musí počítat. Zatím klukům z Hané trochu míč překážel. První utkání jsme začali velmi dobře a v 7. minutě byl stav 20:2, po našem polevení v poslední minutě soupeř snížil na 20:6. I další 3 čtvrtiny měli podobný průběh, kdy jsme soupeře přehrávali zejména rychlostí a dobrými kombinacemi. Přestávka mezi zápasy nám vůbec nepomohla. Do druhého utkání jsme vstoupili nesoustředěně, asi pod dojmem vysokého vítězství v prvním utkání, a dovolili jsme klukům z Olomouce se střelecký i herně chytit. První čtvrtinu jsme ještě díky závěrečnému náporu vyhráli 18:10, ale druhé hrací období vyhrál soupeř 8:5. Naštěstí jsme se po poločasovém oklepání vzchopili a další dvě části utkání již opět byly v naší režii 22:7 a 22:4.
Opět jsme pokračovali v zapracovávání kluků z družstva U11 do týmu U12. Poprvé si tuto kategorii zkusili Matěj Kuliha a Filip Wávra. Za první utkání by si družstvo zasloužilo známku 2+, za druhé 2- s velkým otazníkem. Nejlepšími hráči byli v prvním utkání Milan Machala a David Dostál, ve druhém pak Adam Ivánek. Do utkání se zapojilo a pravidelně střídalo celkem 18 nominovaných hráčů a 15 kluků dalo koš. V dalším utkání přivítáme opět na domácí palubovce na Masarykově gymnáziu v okresním derby v neděli 1.11.2015 od 15 00 a 16 30 celek BK Nový Jičín.

BK Příbor – BCM Olomouc 84:20 (20:6, 21:4, 20:8, 21:2)
BK Příbor – BCM Olomouc 67:29 (18:10, 5:8, 22:7, 22:4)