Po Vánocích znovu do Příbora na turnaj trojic

Sharing is caring!

Obě tělocvičny v Příboře budou také po letošních Vánocích hostit oblíbený turnaj trojic v basketbalu. Letos pořádáme už 7. ročník! Přijďte s námi společně vyběhat vánoční cukroví!

Turnaj trojic, do něhož se mohou a také pravidelně hlásí i týmy nejen z Příbora, se bude stejně jako v předešlých letech konat v obou příborských tělocvičnách.

Ve sportovní hale Masarykova gymnázia se utkají kategorie mužů a žen bez omezení věku, v tělocvičně základní školy Npor. Loma poměří síly chlapci, děvčata a smišené týmy U11, U13+U14 a U15+U16.

Výtěžek z turnaje a doprovodné sbírky, do které bude možno v průběhu turnaje přispět jakoukoli částkou, bude opět věnován rodině bývalého hráče BK Příbor Adamovi, který bojuje s vážnou nemocí.

Přihlášky do turnaje zasílejte na e-mailovou adresu misa.drtil@seznam.cz nejpozději do 27. prosince 2018. Nicméně platí, že kdo se přihlásí dříve, má větši šanci si v Příboře zahrát. Startovné je pro dospělého účastníka 300 korun za tým, pro děti polovina této částky.

Prezentace týmů začíná v obou tělocvičnách v pátek 28. prosince v 8 hodin, první zápasy začnou o půl hodiny později, tedy v 8.30 hodin. Těšíme se na Vás!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *