Přejeme krásné Vánoce a šťastný rok 2017!

Sharing is caring!

Vážení a milí příznivci příborského basketbalu. Přejeme Vám krásné Vánoce a nádherný rok 2017. Dovolte nám na závěr roku 2016 vyslovit několik poděkování všem těm, kteří basketbalu v Příboře pomáhají.

Děkujeme trenérům za jejich energii, trpělivost a obětavost, s níž se bez nároku na odměnu ve svém volném čase věnují dětem a učí je být lepšími sportovci a lidmi.

Děkujeme rodičům, že podporují naše basketbalisty, vytvářejí jim zázemí, vozí je na tréninky i zápasy a pomáhají nám s činností v klubu, důvěřují trenérům a nesnaží se jim radit.

Děkujeme divákům, že stejně jako my milují basketbal, chodí na utkání, slušně fandí našim basketbalistům a nenadávají rozhodčím, soupeřům či jejich příznivcům. Děkujeme za skvělou atmosféru, která naše zápasy provází.

Děkujeme rozhodčím, že našim basketbalistům pomáhají fér prostředky dosáhnout těch nejlepších výsledků a někdy i dlouhé hodiny spravedlivě řídí desítky utkání, kterých se účastníme.

Děkujeme našim basketbalistům, že je hra baví, poctivě trénují, překonávají sami sebe, nebojí se porážek a užívají si vzácných vítězství. Děkujeme, že svými pokroky přinášejí radost i nám dospělým.

Děkujeme dalším oddílům, že k nám rádi jezdí a bojují proti nám férově. Děkujeme, že s nimi můžeme soupeřit a tím se zlepšovat.

Děkujeme sponzorům, že nás po celý rok podporují. Bez jejich pomoci bychom nemohli pořádat turnaje, jezdit na utkání ani hrát v krásných nových dresech. Všem, kdo se rozhodli podpořit finančně nebo věcným darem náš klub slibujeme, že budeme stejně poctivě pracovat i příští rok.

Děkujeme všem ostatním, kteří jakkoliv pomohli s naší sportovní činností.

Do nového roku nám dovolte popřát všem, kterým není příborský basketbal lhostejný, hodně zdraví, štěstí a pohody. Věříme, že nám i v roce 2017 zachováte přízeň, aby náš milovaný klub BK Příbor mohl růst a i nadále vychovávat nové a nové hráče, kteří budou dělat radost nejen nám v klubu, ale především rodičům, babičkám, děděčkům či spolužákům a kamarádům. 

Krásný rok 2O17 Vám přeje výbor BK Příbor.

 

8 komentářů

  1. That is really fascinating, You’re an excessively skilled blogger. I’ve joined your rss feed and look forward to in the hunt for extra of your magnificent post. Additionally, I’ve shared your website in my social networks!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *