Přejeme krásné Vánoce a úspěšný rok 2019!

Sharing is caring!

Vážení a milí příznivci příborského basketbalu. Přejeme Vám krásné Vánoce a nádherný rok 2019. Zároveň nám dovolte na závěr starého roku znovu vyslovit několik poděkování všem těm, kteří basketbalu v Příboře pomáhají.

Děkujeme trenérům za jejich energii, trpělivost a obětavost, s níž se bez nároku na odměnu ve svém volném čase věnují dětem a učí je být lepšími sportovci a lidmi.

Děkujeme rodičům, že podporují naše basketbalisty, vytvářejí jim zázemí, vozí je na tréninky i zápasy a pomáhají nám s činností v klubu, důvěřují trenérům a nesnaží se jim radit.

Děkujeme divákům, že stejně jako my milují basketbal, chodí na utkání, slušně fandí našim basketbalistům a nenadávají rozhodčím, soupeřům či jejich příznivcům. Děkujeme za skvělou atmosféru, která naše zápasy provází.

Děkujeme rozhodčím, že našim basketbalistům pomáhají fér prostředky dosáhnout těch nejlepších výsledků a někdy i dlouhé hodiny spravedlivě řídí desítky utkání, kterých se účastníme.

Děkujeme našim basketbalistům, že je hra baví, poctivě trénují, překonávají sami sebe, nebojí se porážek a užívají si vzácných vítězství. Děkujeme, že svými pokroky přinášejí radost i nám dospělým.

Děkujeme dalším oddílům, že k nám rádi jezdí a bojují proti nám férově. Děkujeme, že s nimi můžeme soupeřit a tím se zlepšovat.

Děkujeme sponzorům, že nás po celý rok podporují. Bez jejich pomoci bychom nemohli pořádat turnaje, jezdit na utkání ani hrát v krásných nových dresech. Všem, kdo se rozhodli podpořit finančně nebo věcným darem náš klub slibujeme, že budeme stejně poctivě pracovat i příští rok.

Děkujeme všem ostatním, kteří jakkoliv pomohli s naší sportovní činností.

Do nového roku nám dovolte popřát všem, kterým není příborský basketbal lhostejný, hodně zdraví, štěstí a pohody. Věříme, že nám i v roce 2019 zachováte přízeň, aby náš milovaný klub BK Příbor mohl růst a i nadále vychovávat nové a nové hráče, kteří budou dělat radost nejen nám v klubu, ale především Vám rodičům, babičkám, děděčkům či spolužákům a kamarádům. 

Krásný rok 2019 Vám přeje výbor BK Příbor.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *