Příbor pořádá Velikonoční turnaj minižáků U10

Basketbalový klub Příbor pořádá o velikonočním víkendu turnaj minižactva věkové kategorie U10 ročníku narození 2012 a mladší. Ve sportovní hale Masarykova gymnázia se v sobotu 16. dubna a v neděli 17. dubna utkají o vítězství ve Velikonočním poháru týmy BK Snakes Ostrava, BK Snakes Poruba, TS Přerov a pořádající BK Příbor.

Turnaj zahájí v soboti ve 13.45 hodin utkání domácích basketbalistů proti Přerovu, ve 14.15 se střetnou oba ostravské týmy. „Následovat budou dovednostní soutěže a další dva zápasy, ve kterých se nejprve utká Přerov se Snakesem Ostrava a následně se my postavíme Porubě. Nedělní program zahájí v 9 hodin ráno naše utkání proti týmu Snakes Ostrava. Nedělní odpoledne pak bude patřit zápasům o medaile,“ uvedl trenér BK Příbor U10 Miroslav Slovák.

Po oba turnajové dny bude v hale pro účastníky i návštěvníky připraveno občerstvení. „Všechny příznivce zveme. Pro kluky to bude velká zkušenost zahrát si v hala Masarykova gymnázia a podporu budou potřebovat,“ uvedl trenér Miroslav Slovák.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *