Soustředění bude znovu ve Štěpánkovicích

Sharing is caring!

Bylo to tentokrát poněkud složitější než jindy, s radostí ale můžeme všem oznámit, že také o letošních prázdninách soustředění bude! Pojedeme znovu do areálu základní školy ve Štěpánkovicích na Opavsku, kde se tentokrát vystřídají dvě skupiny příborských basketbalistů.

Současná celosvětová situace vyžaduje přísná hygienická opatření, proto se tentokrát bude basketbalové soustředění konat v trochu jiném režimu. Kromě zajištění dezinfekčních prostředků a dalších nutných opatření je hlavní změnou to, že do Štěpánkovic vyrazíme ve dvou skupinách.

Od čtvrtku 13. srpna 2020 do úterý 18. srpna se bude konat kemp pro hráče věkové kategorie U15 až U17, od úterý 18. srpna do neděle 23. srpna je ve Štěpánkovicích vystřídají mladší ročníky.

Také letos se budou hráči dopravovat na místo konání soustředění vlastními auty. Sraz starší skupiny je ve čtvrtek 13. srpna mezi 16 a 17 hodinou v areálu základní školy ve Štěpánkovicích. Strava je zajištěna od pátku od rána (počínaje snídaní, čtvrteční večeři je nutno zajistit z domova) do úterý 18. srpna do oběda. Odjezd domů je v úterý mezi 19 a 20 hodinou opět po vlastní ose.  

Ve stejném režimu se bude konat i druhá část soustředění pro věkové kategorie U12 a U13. Sraz ve Štěpánkovicích je v úterý 18. srpna mezi 17 a 18 hodinou a strava bude zajištěna od středeční snídaně. Odjezd domů a konec soustředění je naplánován na neděli 23. srpna po 17 hodině po vlastní ose.

Cena letošního soustředění byla stanovena na 2 tisíce korun. Platba je možná buď předem na účet BK Příbor 276611742/0300, do zprávy pro příjemce prosím napište pro snazší identifikaci Příjmení účastníka. Poplatek je možné po domluvě s trenéry zaplatit také přímo na místě při předání dítěte.

Trenéři a doprovod, kteří budou přítomni po celou dobu soustředění

1. turnus (zhruba 45 hráčů a hráček): Miroslav Slovák, Robert Bukovjan, Libor Piškytl, David Kostelník, Irena Bukovjanová, Martin Kubáň, Milan Gabzdyl.

2. turnus (přibližně 30 hráčů a hráček): Martina Mazáčová, Petr Bobko, Petr Holub, Zuzana Ermisová, Gabriela Rubinová a Silva Krestová.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *