Soustředění v Rožnově je minulostí. Opět bylo skvělé!

Důležitá a pravidelná příprava na novou sezonu – soustředění – je minulostí. Také letos se konalo na dvě části, jako první vyrazili (od 13. do 18. srpna) do areálu ZŠ 5. Května v Rožnově pod Radhoštěm kluci kategorie U17 a U19, týden poté (od 18. do 25. srpna) obsadili rožnovskou školu hráči a hráčky mladších ročníků.

„Soustředění basketbalistům a basketbalistkám dalo přesně to, co jim dát mělo. Po prázdninové pauze se vrátili k pravidelnému tréninku a nastartovali se k nabírání fyzické přípravy,“ uvedl trenér a předseda BK Příbor Miroslav Slovák.

Pro některé účastníky bylo letošní soustředění možná posledním, jiní zase okusili „letní dril“ úplně poprvé. „Svou premiéru si odbyli i úplně nejmenší baskeťáci kategorie U10. Celkem více než padesátka dětí si pod vedením svých trenérů a nadšených rodičů užilo týden plný sportu, her a zábavy. Program byl opravdu nabitý. Kluci a holky se samozřejmě věnovali nejvíce basketbalu, ale to nebylo to jediné. Atletické disciplíny, turistika, týmové hry, orientační běh, soutěže i relax v bazénu byly důležitou součástí našeho pobytu. Děti malé i velké byly skvělé. Věříme, že se na příští sezónu těší, a že jsme posílili týmového ducha našeho klubu,“ řekla trenérka dívek U15 Tereza Kulihová.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *