Soutěže jsou rozlosovány. Začínáme v září

Sharing is caring!

V deseti soutěžích se v nadcházející sezóně 2015/2016 představí basketbalisky a basketbalisté BK Příbor. Nejvyšší soutěže si zahrají ženy, které budou znovu usilovat o co nejlepší výsledek ve 2. lize, a juniorky. Ty budou bojovat proti dalším jedenácti týmům v B skupině juniorské ligy.

Do krajských soutěží mužů a chlapců vyšle BK Příbor muže (Oblastní přebor 2. třídy), žáky U15 (Divize F), starší minižáky U13 (Oblastní přebor), mladší minižáky (Oblastní přebor – skupina B) a nejmladší minižáky U11 (Oblastní přebor – skupina A).

V dívkách budou Příbor reprezentovat starší žákyně U15 (Divize F), starší minižákyně U13 (Oblastní přebor) a pod názvem Torola Basket Team nejmladší minižačky U11 (Oblastní přebor).

Jako první, už 19. září, se do bojů o body vrhnou žáci U15, starší minižákyně U13 a starší žákyně U15. Ty se z těchto tří týmů jediné představí doma. V sobotu 19. září přivítají slovenskou Žilinu a o den později Havířov.

Juniorky začínají svou soutěž 29. záři v Brně a doma se představí hned v dalším kole 10. a 11. října s celky Brandýse nad Labem a Mladou Boleslaví.

Druholigové ženy odstartují svou soutěž 3. října v Prostějově. Doma se poprvé ukáží až v 6. a 7. kole 14. a 15. listopadu. V hale Masarykova gymnázia budou hrát proti Zlínu resp. týmu Noem Arch Brno B.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *