Společný tým Příbora a Snakesu odjíždí na třetí turnaj EYBL

Sharing is caring!

Společný tým Basketbalového klubu Snakes Ostrava a Basketbalového klubu Příbor U14 se ve čtvrtek 22. března vypraví na třetí turnaj mezinárodní Evropské mládežnické basletbalové ligy EYBL do litevského Alytusu.

„Tento turnaj má svá specifika nejen v tom, že je z letošní sezóny 2017/2018 nejblíže k Ostravě, ‚pouhých‘ 750 kilometrů, ale především v tom, že se v Alytusu utkají první čtyři týmy aktuální tabulky 1. skupiny EYBL U14 pro sezónu 2017/2018 a poperou se o 3.-4. postupová místa do superfinále, které se uskuteční od 30. dubna v polském městě Czluchów,“ uvedl trenér týmu Kamil Vašťák starší.

Společný tým Snakesu Ostrava a Příbora se do Litvy vypraví luxusním dálkovým autobusem Mercedens Benz společně s týmem polských spolupracujících týmů ŽAK Žory a UKS 27 Katowice. „Držte našemu týmu pěsti a fanděte na dálku. Superfinále má tým na dosah, ale je potřeba udělat ten poslední, aktuálně nejtěžší krok,“ dodal trenér aktuálně druhého týmu skupiny, jenž má po deseti odehraných zápasech na kontě osm výher a pouhé dvě porážky.

Aktuální tabulku a on-line přenosy z turnaje můžete sledovat na odkazech:

On-line přenosy http://www.eybl.lv/new/home.php

Aktuální tabulka: http://www.eybl.lv/new/b_u14_g1_results.php

Aktuální zápasy: http://www.eybl.lv/new/b_u14_g1_scheduler.php

Průběžné informace z turnaje s fotografiemi naleznete od 22. března na facebookové stránce klubu BK Snakes Ostrava.

„Za finanční a další hmotnou podporu podporu EYBL projektu děkujeme Moravskoslezskému kraji, Magistrátu města Ostravy, firmě Tapsella, BK Snakes Ostrava, Janu Veselému ml. a samozřejmě všem rodičům nominovaných hráčů, kteří se na účasti svých synů v projektu EYBL rovněž finančně podílí,“ doplnil Kamil Vašťák starší.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *