Štěpánský turnaj nabídl dramatické bitvy i zábavu

Sharing is caring!

Po důkladné náloži vánočního dokonale osmaženého kapra, bramborového salátu (jak jinak než s majonézou) a vymazleného cukroví se více jak třicítka bývalých, současných basketbalistů a basketbalistek (a jednoho naprostého amatéra 😀 ) sešla na druhý svátek vánoční v tělocvičně Základní školy Npor. Loma, kde se uskutečnil tradiční Štěpánský turnaj v basketbale.

Pět smíšených týmů se od 9 hodin ráno utkalo systémem každý s každým o naprosto nepodstatný pocit z vítězství, který si ale minimálně jednou na turnaji užil každý. Už podle složení jednotlivých týmů bylo nicméně zřejmé, že o prvenství v turnaji se poperou nabité týmy Říčos a Buky. A to se i potvrdilo. Tým ve složení Martin a Honza Říčkovi, Jarda a Marek Slaní, Pavel Bobko, Jarda Kretschman a David Obercián vyhráli všechny čtyři zápasy a zvítězili. Na druhém místě se s jednou porážkou umístil tým, který tvořili Petr a Lukáš Bukovjanovi, Luďa Nývlt ml., Jana Nenutilová, Marek Slovák a Vendula Reichertová.

Největší bitva se strhla o třetí příčku, kterou nakonec díky lepšímu skóre získal tým složený z odpadlíků a pozdě příchozích (Jura tým) ve složení Míša Drtilová, Martina Mazáčová, Jirka Tomaškovič, Jirka Tomek, Petr Slaný a Hojda. Čtvrtý skončil Gába tým (Gába a Kája Buskovy, Barča Šťastná, Michal Tománek, Martin Kubáň, Libor Piškytl, Mirek Slovák) a na skvělém pátém místě se umístilo družstvo Holub tým, v němž hráli Robert Holub, Petr Holub, Lea Holubová, Petr Bukovjan, Gabča Rubinová a Jarda Rychetský.

Výsledky: Říčos – Buky 38:33, – Gába 38:32, – Holub 47:18, – Jura 51:20, Buky – Gába 36:28, – Holub 37:28, – Jura 44:43, Gába – Holub 38:41, – Jura 38:35, Holub – Jura 32:45.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *