V Opavě první vlaštovka ….

Další dvě utkání OP nejmladších minižáků jsme odehráli v Opavě v neděli 11.11. Domácí družstvo mělo ve svém středu i několik hráčů naší věkové, výškové a váhové kategorie, domací trenéři se nebáli  tyto hráče proti nám postavit a i proto jsme drželi v prvním utkání v poločase skóre 8:26. Ve třetím období jsme dokonce se soupeřem poprvé v krátké historii tohoto družstva neprohráli – udrželi jsme úchvatné skóre čtvrtiny 4:4…. Celkový výsledek 48:14 pro domácí Opavu je zatím náš nejlepší výsledek v soutěži. Ve druhém utkání se nám již tolik nedařilo, ale i tak výsledek 67:0 není až zase tak hrozivý. V dalším kole v sobotu 24.11. přivítáme doma poslední družstvo v soutěži, se kterým jsme se ještě neutkali a to celek BK Krnov. Přijďte povzbudit naše „bobánky“ v jejich dalších zápasech, budou to potřebovat.