Závěr roku 2021 patřil turnajům a oslavám

Tradiční turnaj pro všechny, kdo chtějí o vánočních svátcích vypotit trochu bramborového salátu, smaženého kapra či cukroví, uspořádal na Štěpána v tělocvičně Základní školy Npor. Loma Basketbalový klub Příbor.

Již více než 50 let se na Štěpánském turnaji pravidelně setkávají mladší i starší přátelé oranžového míče. Po minuloroční přestávce způsobené vládními restrikcemi v boji s pandemií nemoci covid-19 sešlo v tělocvičně sešlo přibližně čtyřicet hráčů a hráček a rozdělili se do pěti družstev.

Vítězem turnaje, v němž se týmy utkaly každý s každým, se stalo družstvo Bylo nás 6. Druhá příčka patřila Mirovým lopatám a na pomyslný bronz si sáhli Čerti. Brambory patřily týmu Patrikův doskok a skvělé páté místo obsadil BK Klokočov.

Vrcholem turnaje bylo závěrečné posezení, které zajistili Martin Kubáň s Liborem Piškytlem. Pivo teklo proudem, párky trčely s rohlíků a našla si štamprlička kvalitní kořalky.

Turnaj v badmintonu 2021

Jen o dva dny později se tělocvična částečně naplnila znovu, tentokrát vzali příchozí do rukou badmintonové rakety a rozehráli dramatický a vyrovnaný turnaj, který ovládla rodina Bukovjanových :-).

Vítězství si odnesla dvojice Robert Bukovjan a Martin Kubečka, druhé místo vybojovala Irena Bukovjanová se synem Lukášem a bronz patřil smíšené dvojici Eliška Bukovjanová a Jiří Tomaškovič. Těsně pod stupni vítězů zůstali Miroslav a Marek Slovákovi a pátá pozice připadla Janě Nenutilové a Martině Kubečkové.

I tento turnaj se vydařil. Závěrečným přípitkem nealkoholickým sektem jsme společně oslavili konec covidového roku 2021 s přáním, aby se všichni sešli na Štěpánském turnaji, soutěži trojic i badmintonovém klání ve zdraví i v roce 2022.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *