Poslední letošní ligové utkání žen vítězné

Pátek 7.12.2012   BK Příbor – SKP  Zlín – 73:64  (15:25, 25:6, 13:20, 20:13)

Druhou polovinu utkání základní části jsme zahájili předehrávaným utkáním v pátek v Příboře  se Zlínem opět jen v osmi  hráčkách… soupeř na tom nebyl o mnoho lépe (9 hráček). Úvod utkání nám moc nevyšel, soupeř v pohodě překonával naši děravou obranu a jasně nás přestřílel 25:15. Od druhé čtvrtiny jsme změnili obranu na zónovou a Zlínským hráčkám tato změna dělala problémy. Prvních 7 minut druhého hracího období jsme vyhráli 18:2 a celou čtvrtinu pak 25:6. Ve třetí čtvrtině jsem první koš ze hry vsítili až v 8. minutě a do závěrečného období jsme vstupovali s hubeným vedením 53:51. V poslední čtvrtině jsme si taktickou hrou vedení nenechali vzít a po slušném výkonu jsme nakonec vyhráli o 9 bodů – 73:64 a ukončili jsme tak basketbalový rok 2012 vítězstvím.

Statistiky:

Míša Dlouhá -23b, Míša Drtilová-17b, Jana Cvernová – 14b, Simona Rečková -6b, Kristýna Štupáková-6b, Zuzka Bartošová -5b, Zuzka Monsportová -2b, Lucka Rektoříková -0b.

TH-30:18, trojky-3x, fauly: 16

Závěrem chci popřát všem hráčkám a fanouškům do roku 2013 vše nejlepší, hodně zdraví a úspěchů  jak ve sportovním životě tak i v soukromí. Na domácí palubovce se příborské ženy představí až 19. a 20.ledna v zápasech s Nymburkem a Spartou Praha „B“