Přípravný turnaj žen

Na příborský miniturnaj přijela družstva, která s námi budou hrát ve skupině „B“ 2.ligy  OSK Olomouc a SKB Zlín.

Bk Příbor –  OSk Olomouc  39:63 (10:12, 11:17, 10:16, 8:18)

Olomoucká děvčata nás předčila zejména v rychlém přechodu do útoku, ve střelbě z dlouhé vzdálenosti (trojky 3:8) a v doskoku a po zásluze zvítězila. Střídali jsme pravidelně a všechny hráčky dostaly  přibližně stejný časový prostor na hřišti. Všechny holky bodovaly a zapojily se do hry.

Body: Markéta 10b, Míša -8b, Zuzka M.-4b, Lucka-3b, Kristýna-2b, Jana C.-2b, Jana N.-2b, Simona-2b, Zuzka B.-2b, Klára-2b, Katka-2b.

TH:6/4-66%, trojky -3x, fauly:15

BK Příbor – SKB Zlín 58:70 (19:22, 19:15, 13:11, 7:22)

Ve druhém utkání měl soupeř ze Zlína pod koši výraznou výškovou převahu, ale i tak jsme s ním v doskakování drželi krok. Utkání bylo vyrovnané až do 7. minuty posledního hracího období, kdy si soupeř vybudoval 6-ti bodový náskok, který již nepustil a zvítězil. Posledních 5 minut jsme prohráli 1:15  !!!!

Body: Markéta-10b, Zuzka M.-9b, Jana C.-9b, Simona-7b, Zuzka B.-7b, Klára P.-4b, Katka-3b, Jana N.-3b, Kristýna-2b, Lucka -2b, Míša-1b.

TH:33/19-58%, trojky -2x, fauly-14

Co nám turnaj ukázal?

– Chybí nám fyzička … prohráli jsme obě závěrečné čtvrtiny 8:18 a 7:22

– Máme problémy v organizaci hry jak v útoku tak i v obraně.

– Obrovské chyby vyrábíme na obraném doskoku.

– Vůbec nám nejde střelba z dálky.

– Dorostenky nezklamaly  a ukázaly, že budou platnými hráčkami.

– Máme vyrovnaný tým, kdy všechny hráčky mohou rozhodnout utkání a je jen na nás, abychom nastupovali k utkáním v plné sestavě.

Těmito utkáními skončilo přípravné období a již příští týden zahajujeme 2.ligu na domácí palubovce v sobotu s celkem Nymburku od 16 30 a v nedeli se  Slovankou  Praha od 10 00.