Prohra žen v úvodním kole 2.ligy

V prvním kole 2.ligy žen jsme opět po týdnu cestovali do Zlína a chtěli jsme odčinit předchozí nepovedené utkání ČP se stejným soupeřem. Toto naše předsevzetí se nám dařilo plnit pouze do 9.minuty prvního hracího období, kdy byl stav 16:14  pro nás. Od tohoto stavu jsme opět začali vyrábět naše hloupé chyby v obraně i v útoku a nechali jsme soupeře odskočit na jedenáctibodový rozdíl  v poločase. Ve třetím hracím období soupeř hrál dál svou hru a k ničemu nás nepustil a rozdíl ve skóre se vyšplhal na 23 bodů před poslední částí. Poslední hrací období bylo vyrovnané a nebýt dvou našich TCH v poslední minutě, kterými oba rozhodčí korunovali svůj „nestranný výkon“ v tomto utkání,  mohli jsme ho i vyhrát. Soupeř byl agresivnější, tvrdší a bojovnější a bohužel i basketbalovější a vyhrát si asi zasloužil, jen ten bodový rozdíl mohl být menší. Nezbývá nám než se připravit na další soupeře a dokázat, že tento náš výkon byl jen ojedinělý. Příští soupeře ze Šumperku a Ostravy přivítáme na příborské palubovce za 14.dní. Zveme všechny příznivce do haly Masarykova gymnázia v sobotu 19.října v 15 00 a v neděli 20.října v 11 00.