Ženy zakončily sezónu porážkou a výhrou

O víkendu nás čekalo poslední kolo 2. ligy žen. V sobotu jsme zavítaly na palubovku soupeřek z Prostějova. Proti našemu sedmičlennému družstvu nastoupilo šest běhavých soupeřek. Do začátku zápasu jsme vstoupily velmi ospale, bez motivace, zejména jsme nezvládaly bránit střely z dlouhé vzdálenosti, kdy nás soupeřky jasně přestřílely. V druhém poločase jsme začaly konečně bránit a poločas jsme vyhrály o 1 bod.

21.3.2015 2. liga žen,  TJ OP PROSTĚJOV – BK PŘÍBOR   62:51 (19:13, 33:21, 53:41)

Štupáková 14, Sorková 9, Nenutilová 8, Drabíková 6, Monsportová 6, Šťastná 4, Lukácsová 4.

V neděli jsme brzo ráno vyjížděly k poslednímu zápasu sezóny do Pelhřimova. Toto utkání jsme si chtěly užít, jelikož bylo poslední a chtěly jsme zakončit sezónu vítězstvím. Do první čtvrtiny jsme ale vstoupily hrozně a prohrály jsme ji 17:9, protože jsme nebyly schopny ubránit pivotky soupeře. Do druhé čtvrtiny jsme ale vstoupily již koncentrované na obranu dlouhých hráček a toto období jsme vyhrály 6:18. Náskok jsme si již nenechaly vzít, naopak jsme jej ještě navýšily a po zásluze vyhrály.

22.3.2015 2. liga žen, BK PELHŘIMOV – BK PŘÍBOR   39:54  (17:9, 23:27, 33:45)

Nenutilová 11, Monsportová 10, Šťastná 10, Rečková 8, Štupáková 6, Drtilová 4, Lukácsová 3, Sorková 2.