Ženy „B“ si připisují první výhru

Dnes, ve čtvrtek 16.10.2014, k nám zavítalo družstvo dorostenek z Krnova. Již před zápasem bylo jasné, že to bude těžký zápas. Do utkání jsme nastoupily dobře, kdy jsme po dvou minutách vedly 8:2. Poté soupeř vyrovnal a hra se začala přelévat ze strany na stranu, když jsme soupeře pustily do hry díky našim chybám v obraně a následným faulům. Ve druhé čtvrtině jsme se dokázaly dostat k odraženým míčům, k tomu nám přála střelba a v poločase na tabuli svítil výsledek 45:37 pro nás. V druhém poločase jsme zlepšili obranu a díky získaným míčům se nám naskytly možnosti rychlých protiútoků a náskok jsme díky tomu dokázaly udržet až do konce utkání. Všechny holky se zapsaly do střelecké tabulky a také ode mne všechny zaslouží pochvalu za bojovnost, i když je stále spousta a spousta věcí, na kterých zapracovat.

16.10.2014 Oblastní přebor žen, BK PŘÍBOR „B“ – LOKO KRNOV    77:64   (20:17, 25:20, 17:13, 15:14)

TH: 27/16, fauly: 20, trojky: 5

Lukácsová 23, Drtilová 17, Drabíková D. 10, Drabíková N. 9, Busková 6, Maléřová 5, Činčalová 4, Königová 3.