DALŠÍ OSTUDA JUNIOREK

Sharing is caring!

Starší dorostenky si po naprosto trapném výkonu připsaly na své konto další ostudnou porážku – tentokrát v oblastní soutěži žen. Po nepochopitelně příšerné hře podlehly soupeři, který by měl být poměrně snadnou kořistí. Vždyť hráčky základní sestavy, která by měla nastoupit v sobotu v dorostenecké lize, dokázaly nastřílet soupeři (vynecháme-li zlepšení Broskevičové ve 2. poločase) jen 16 bodů. Naše výrazně vyšší pětice podkošových hráček se rovněž nedokázala prosadit. Nejenže docela vybuchla v koncovce, ale nedokázala získat téměř žádné míče na doskoku. Zaráží především chabé nasazení všech hráček a děsivé krátkodobé výpadky v průběhu utkání – na přelomu 1. a 2. čtvrtiny za 4 minuty změna skóre z 12:9 na 16:25 a během 4 minut ve 4. čtvrtině ze stavu 64:58 na 64:72. Pochvalu si tak nezaslouží ani jedna z hráček. Těžko lze očekávat lepší výkony od zájmového kroužku, kde si jeho členky chodí na tak zvaný trénink pouze pokecat a to jen tehdy, kdy se jim opravdu chce a od nudy zřejmě nevědí jak strávit podvečer. Nepotřebují proto ani trenéra, postačí pouze vrátný, který by jim odemykal a zamykal tělocvičnu. Jejich zábava stojí docela slušný balík peněz a pokud se nezlepší tréninková kázeň a alespoň minimálně i profesionálnější přístup, stává se zřejmě další existence tohoto družstva zbytečnou.

8.11.       OBLASTNÍ SOUTĚŽ ŽEN   BK PŘÍBOR „B“ – BK FRÝDEK-MÍSTEK  72:76 (14:15, 20:23, 24:15, 14:23)

fauly 23/23, TH 29/21-32/20, trojky 7/1

Příbor: Broskevičová 15, Faranová 2, Vojkovská, Filipová 6, Štupáková 1, Pekarčíková Markéta 7, Pekarčíková Kateřina 9, Večeřová 6, Drtilová 19, Špurková 3, Rektoříková 2, Sorková 2

Frýdek-Místek: Nováková 21, Schaferová 14, Půčková 9, Bonková 9, Olejníková 8