Liga juniorek U19, základní část sezóny 2015/2016

Sharing is caring!

Liga juniorek U19, základní část sezóny 2015/2016

 

21. kolo (26. září 2015)

Žabiny Brno B – BK Příbor

Studánka Pardubice – BK Havířov

SBŠ Ostrava B – BK Brandýs n. L.

Jiskra Kyjov – Basket Pastelka MB

Basket Poděbrady – BSK CTJ Jičín

ŠBK P-H Sadská – Sokol Hradec Králové B

22. kolo (27. září 2015)

Studánka Pardubice – BK Příbor

Žabiny Brno B – BK Havířov

Jiskra Kyjov – BK Brandýs n. L.

SBŠ Ostrava B – Basket Pastelka MB

ŠBK P-H Sadská – BSK CTJ Jičín

Basket Poděbrady – Sokol Hradec Králové B

 

2. kolo (10. října 2015)

ŠBK P-H Sadská – Studánka Pardubice

Basket Poděbrady – Žabiny Brno B

Jiskra Kyjov – BSK CTJ Jičín

SBŠ Ostrava B – Sokol Hradec Králové B

BK Brandýs n. L. – BK Příbor

BK Havířov – Basket Pastelka MB

3. kolo (11. října 2015)

ŠBK P-H Sadská – Žabiny Brno B

Basket Poděbrady – Studánka Pardubice

Jiskra Kyjov – Sokol Hradec Králové B

SBŠ Ostrava B – BSK CTJ Jičín

Basket Pastelka MB – BK Příbor

BK Havířov – BK Brandýs n. L.

 

4. kolo (24. října 2015)

Studánka Pardubice – BK Brandýs n. L.

Žabiny Brno B – Basket Pastelka MB

BSK CTJ Jičín – BK Příbor

Sokol Hradec Králové B – BK Havířov

ŠBK P-H Sadská – Jiskra Kyjov

Basket Poděbrady – SBŠ Ostrava B

5. kolo (25. října 2015)

Studánka Pardubice – Basket Pastelka MB

Žabiny Brno B – BK Brandýs n. L.

BSK CTJ Jičín – BK Havířov

Sokol Hradec Králové B – BK Příbor

ŠBK P-H Sadská – SBŠ Ostrava B

Basket Poděbrady – Jiskra Kyjov

 

6. kolo (7. listopadu 2015)

Jiskra Kyjov – Studánka Pardubice

SBŠ Ostrava B – Žabiny Brno B

BK Příbor – ŠBK P-H Sadská

BK Havířov – Basket Poděbrady

BK Brandýs n. L. – BSK CTJ Jičín

Basket Pastelka MB – Sokol Hradec Králové B

7. kolo (8. listopadu 2015)

Jiskra Kyjov – Žabiny Brno B

SBŠ Ostrava B – Studánka Pardubice

BK Příbor – Basket Poděbrady

BK Havířov – ŠBK P-H Sadská

BK Brandýs n. L. – Sokol Hradec Králové B

Basket Pastelka MB – BSK CTJ Jičín

 

8. kolo (21. listopadu 2015)

Studánka Pardubice – BSK CTJ Jičín

Žabiny Brno B – Sokol Hradec Králové B

ŠBK P-H Sadská – BK Brandýs n. L.

Basket Poděbrady – Basket Pastelka MB

Jiskra Kyjov – BK Příbor

SBŠ Ostrava B – BK Havířov

9. kolo (22. listopadu 2015)

Studánka Pardubice – Sokol Hradec Králové B

Žabiny Brno B – BSK CTJ Jičín

ŠBK P-H Sadská – Basket Pastelka MB

Basket Poděbrady – BK Brandýs n. L.

Jiskra Kyjov – BK Havířov

SBŠ Ostrava B – BK Příbor

 

10. kolo (5. prosince 2015)

BK Příbor – Studánka Pardubice

BK Havířov – Žabiny Brno B

BK Brandýs n. L. – Jiskra Kyjov

Basket Pastelka MB – SBŠ Ostrava B

BSK CTJ Jičín – ŠBK P-H Sadská

Sokol Hradec Králové B – Basket Poděbrady

11. kolo (6. prosince 2015)

BK Příbor – Žabiny Brno B

BK Havířov – Studánka Pardubice

BK Brandýs n. L. – SBŠ Ostrava B

Basket Pastelka MB – Jiskra Kyjov

BSK CTJ Jičín – Basket Poděbrady

Sokol Hradec Králové B – ŠBK P-H Sadská

 

1. kolo (19. prosince 2015)

ŠBK P-H Sadská – Basket Poděbrady

Jiskra Kyjov – SBŠ Ostrava B

BK Příbor – BK Havířov

BK Brandýs n. L. – Basket Pastelka MB

BSK CTJ Jičín – Sokol Hradec Králové B

Studánka Pardubice –             Žabiny Brno B

12. kolo (20. prosince 2015)

Basket Poděbrady – ŠBK P-H Sadská

SBŠ Ostrava B – Jiskra Kyjov

BK Havířov – BK Příbor

Basket Pastelka MB – BK Brandýs n. L.

Sokol Hradec Králové B – BSK CTJ Jičín

Žabiny Brno B – Studánka Pardubice

 

13. kolo (16. ledna 2016)

Žabiny Brno B – ŠBK P-H Sadská

Studánka Pardubice – Basket Poděbrady

Sokol Hradec Králové B – Jiskra Kyjov

BSK CTJ Jičín – SBŠ Ostrava B

BK Příbor – Basket Pastelka MB

BK Brandýs n. L. – BK Havířov

14. kolo (17. ledna 2016)

Studánka Pardubice – ŠBK P-H Sadská

Žabiny Brno B – Basket Poděbrady

BSK CTJ Jičín – Jiskra Kyjov

Sokol Hradec Králové B – SBŠ Ostrava B

BK Příbor – BK Brandýs n. L.

Basket Pastelka MB – BK Havířov

 

15. kolo (30. ledna 2016)

Basket Pastelka MB – Studánka Pardubice

BK Brandýs n. L. – Žabiny Brno B

BK Havířov – BSK CTJ Jičín

BK Příbor – Sokol Hradec Králové B

SBŠ Ostrava B – ŠBK P-H Sadská

Jiskra Kyjov – Basket Poděbrady

16. kolo (31. ledna 2016)

BK Brandýs n. L. – Studánka Pardubice

Basket Pastelka MB – Žabiny Brno B

BK Příbor – BSK CTJ Jičín

BK Havířov – Sokol Hradec Králové B

Jiskra Kyjov – ŠBK P-H Sadská

SBŠ Ostrava B – Basket Poděbrady

 

17. kolo (13. února 2016)

Žabiny Brno B – Jiskra Kyjov

Studánka Pardubice – SBŠ Ostrava B

Basket Poděbrady – BK Příbor

ŠBK P-H Sadská – BK Havířov

Sokol Hradec Králové B – BK Brandýs n. L.

BSK CTJ Jičín – Basket Pastelka MB

18. kolo (14. února 2016)

Studánka Pardubice – Jiskra Kyjov

Žabiny Brno B – SBŠ Ostrava B

ŠBK P-H Sadská – BK Příbor

Basket Poděbrady – BK Havířov

BSK CTJ Jičín – BK Brandýs n. L.

Sokol Hradec Králové B – Basket Pastelka MB

 

19. kolo (27. února 2016)

Sokol Hradec Králové B – Studánka Pardubice

BSK CTJ Jičín – Žabiny Brno B

Basket Pastelka MB – ŠBK P-H Sadská

BK Brandýs n. L. – Basket Poděbrady

BK Havířov – Jiskra Kyjov

BK Příbor – SBŠ Ostrava B

20. kolo (28. února 2016)

BSK CTJ Jičín – Studánka Pardubice

Sokol H. Králové B – Žabiny Brno B

BK Brandýs n. L. – ŠBK P-H Sadská

Basket Pastelka MB – Basket Poděbrady

BK Příbor – Jiskra Kyjov

BK Havířov – SBŠ Ostrava B

 

20 komentářů

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *