Děvčata U14 zakončila rok proti SBŠ Ostrava

Sharing is caring!

žákyně U14Závěrečné utkání první poloviny soutěže odehrály v sobotu 3. prosince na palubovce SBŠ Ostrava příborské basketbalistky kategorie U14. A ani proti vedoucímu týmu skupiny F se nedočkaly vítězství.

SBŠ Ostrava – BK Příbor 108:26 (24:6, 56:6, 84:11)

Hostující tým přijel do Ostravy znovu v neúplné sestavě. Markéta Zajícová odcestovala s rodiči na dovolenou, Ivu Raškovou pustily do hry vysoké teploty. Eliška Pěnčíková sice nastoupila, ale odehrála celé utkání s ortézou na naraženém malíku. „I přes tento handicap děvčata v utkání podávala místy velmi dobrý výkon. Důležité je ovšem především to, že se nevzdala a důstojně odehrála toto utkání až do samotného závěru,“ chválil své svěřenkyně trenér Miroslav Sýkora.

Zápasem na SBŠ Ostrava skončila pro příborské hráčky první polovina žákovské ligy, ve které se umístily na šesté příčce bez vítězství. „Po rozlosování se dozvíme, do které skupiny budeme nalosováni ve druhé polovině soutěže. Mezitím chci děvčatům popřát klidné a pohodové vánoční svátky a do Nového roku 2017 jim přeji hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů ve škole i v basketu,“ pověděl trenér.

Body: Tereza Špačková 10, Jana Netušilová a Michaela Hofmanová 6, Nikol Wavrová a Barbora Činčalová 2, Leontina Barviková, Eliška Pěnčíková a Adéla Juerčková 0. Fauly: 8/2. TH: 4/0 (0,0%) – 7/4 (57,1%).

CELKOVÉ STATISTIKY TÝMU

 

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *