Juniorky porazily silné Brno díky excelentní druhé čtvrtině

Sharing is caring!

juniorky-2016_2017Pouze jedno utkání mohly o víkendu odehrát basketbalové juniorky BK Příbor. A to až v neděli proti béčku brněnského Handicapu. Sobotní zápas s Kyjovem byl z důvodu nemoci soupeřek odložen.

BK Příbor – SŠMH Handicap Brno B 69:67 (13:18, 45:31, 62:53)

„Jako už tradičně jsme do utkání vstoupily velmi ospale a začaly jsme hrát až ve 4. minutě. Přesto první čtvrtina patřila soupeřkám. Ve druhé části jsme se ale konečně dostaly do našeho tempa a i takovému soupeři, jako je Brno, jsme dokázaly nasázet 32 bodů za čtvrtinu!“ vyzvedla hru svých svěřenkyň trenérka juniorského týmu Michaela Drtilová.

Z poločasového náskoku o 14 bodů domácí hráčky těžily až do konce utkání. „Další dvě čtvrtiny jsme opět trestuhodně prohrály, naštěstí nám poločasový náskok stačil k vítězství. Znovu jsme dělaly minižákovské chyby v podobě kroků a špatných přihrávek, kterých se musíme vyvarovat, protože nás soupeř za takové chyby bude zbytečně trestat,“ řekla trenérka. „V zápase proti silnému Brnu jsme si dokázaly, že dokážeme vyhrát nad kýmkoliv, pokud se budeme koncentrovat a hrát naši hru,“ dodala Michaela Drtilová.

V dalším ligovém kole mají příborské hráčky volno. Zápas je čeká až v sobotu 26. listopadu na palubovce SBŠ Ostrava B a o den později v Havířově.

Body: Königová 22, Busková 14, D. Drabíková a K. Reichertová 7, V. Reichertová 6, Šimíčková 5, Chromečková a Dvořáková 4, Maléřová 0. TH: 21/12. Trojky: 3. Fauly: 18.

 

6 komentářů

  1. My coder is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he’s tryiong none the less. I’ve been using WordPress on numerous websites for about a year and am nervous about switching to another platform. I have heard great things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress posts into it? Any help would be really appreciated!

  2. Beneficial Blog! I had been simply just debating that there are plenty of screwy results at this issue you now purely replaced my personal belief. Thank you an excellent write-up.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *