Kvalifikace zakončená výhrou nad Opavou

Sharing is caring!

Kluci BK Příbor U13 v pátek 24. března dohrávali poslední utkání kvalifikace o postup do Národního finále. Na pořadí a konečném druhém místě už výhra nad BK Opava, která se v původním termínu kvůli nemoci turnaje nezúčastnila, nemohla nic změnit.

BK Příbor – BK Opava 57:36  (15:10, 16:12, 13:8, 13:6)

„Hosté z Opavy předvedli oproti našemu vzájemnému utkání s posledního kola kvalifikace mnohem lepší výkon, naopak my jsme k utkání přistoupili trochu vlažně a výsledkem této kombinace byl vcelku vyrovnaný zápas.  Sice jsme vyhráli všechny čtvrtiny, ale nebylo to nijak přesvědčivé. Opět žalostná byla střelba trestných hodů (33/13 – 33%) i střelecká koncovka z pole. A stejnou kvalitu měl i doskok. Tímto utkáním jsme dokončili oblastní kvalifikaci o Národní finále, kde jsme obsadili 2. místo za postupujícím Snakesem Ostrava,“ popsal trenér Miroslav Slovák.

Body: Adam Ivánek 13, Marek Slovák, Milan Machala a David Dostál 6, Šimon Pospíšil 5, Viktor Ivánek, Jan Hanzlík a Kryštof Tremboš 4, Ondřej Linart a Vojtěch Kubečka 3, Štěpán Maléř 2, Ondřej Snopek 1, Matěj Kuliha, Daniel Lunda, Marek Koliba a David Domitra 0. Fauly: 7. TH: 13/33.

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *