Los Nadregionální soutěže Kadetů U17

Sharing is caring!

ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍ NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽE KADETŮ U 17, SKUPINA D

 

  1. kolo (17. září)

Snakes Ostrava Ostrava B – BK Příbor

Slávia Kroměříž B – BK Hladnov

Jiskra Kyjov B – BK Hladnov B

NH VŠB Ostrava – Lokomotiva Břeclav

 

  1. kolo (1. října)

BK Hladnov B – NH VŠB Ostrava

BK Hladnov – Jiskra Kyjov B

BK Příbor – Kroměříž B

Start Havířov – Snakes Ostrava B

 

  1. kolo (15. října)

Kroměříž B – Start Havířov

Jiskra Kyjov B – BK Příbor

NH VŠB Ostrava – BK Hladnov

Loko Břeclav – BK Hladnov B

 

  1. kolo (29. října)

BK Hladnov – Loko Břeclav

BK Příbor – NH VŠB Ostrava

Start Havířov – Jiskra Kyjov B

Snakes Ostrava B – Kroměříž B

 

  1. kolo (12. listopadu)

Jiskra Kyjov B – Snakes Ostrava B

NH VŠB Ostrava – Start Havířov

Loko Břeclav – BK Příbor

BK Hladnov B – BK Hladnov

 

  1. kolo (26. listopadu)

BK Příbor – BK Hladnov B

Start Havířov – Loko Břeclav

Snakes Ostrava B – NH VŠB Ostrava

Kroměříž B – Jiskra Kyjov B

 

  1. kolo (10. prosince)

NH VŠB Ostrava – Kroměříž B

Loko Břeclav – Snakes Ostrava B

BK Hladnov B – Start Havířov

BK Hladnov – BK Příbor

 

  1. kolo (17. prosince)

Start Havířov – BK Hladnov

Snakes Ostrava B – BK Hladnov B

Kroměříž B – Loko Břeclav

Jiskra Kyjov B – NH VŠB Ostrava

 

  1. kolo (7. ledna 2017)

Loko Břeclav – Jiskra Kyjov B

BK Hladnov B – Kroměříž B

BK Hladnov – Snakes Ostrava B

BK Příbor – Start Havířov

 

  1. kolo (21. ledna)

BK Příbor – Snakes Ostrava B

BK Hladnov – Kroměříž B

BK Hladnov B – Jiskra Kyjov B

Loko Břeclav – NH VŠB Ostrava

 

  1. kolo (4. února)

NH VŠB Ostrava – BK Hladnov B

Jiskra Kyjov B – BK Hladnov

Kroměříž B – BK Příbor

Snakes Ostrava B – Start Havířov

 

  1. kolo (18. února)

Start Havířov – Kroměříž B

BK Příbor – Jiskra Kyjov B

BK Hladnov – NH VŠB Ostrava

BK Hladnov B – Loko Břeclav

 

  1. kolo (4. března)

Loko Břeclav – BK Hladnov

NH VŠB Ostrava – BK Příbor

Jiskra Kyjov B – Start Havířov

Kroměříž B – Snakes Ostrava B

 

  1. kolo (18. března)

Snakes Ostrava B – Jiskra Kyjov B

Start Havířov – NH VŠB Ostrava

BK Příbor – Loko Břeclav

BK Hladnov – BK Hladnov B

 

  1. kolo (1. dubna)

BK Hladnov B – BK Příbor

Loko Břeclav – Start Havířov

NH VŠB Ostrava – Snakes Ostrava B

Jiskra Kyjov B – Kroměříž B

 

  1. kolo (8. dubna)

Kroměříž B – NH VŠB Ostrava

Snakes Ostrava B – Loko Břeclav

Start Havířov – BK Hladnov B

BK Příbor – BK Hladnov

 

  1. kolo (22. dubna)

BK Hladnov – Start Havířov

BK Hladnov B – Snakes Ostrava B

Loko Břeclav – Kroměříž B

NH VŠB Ostrava – Jiskra Kyjov B

 

  1. kolo (6. května)

Jiskra Kyjov B – Loko Břeclav

Kroměříž B – BK Hladnov B

Snakes Ostrava B – BK Hladnov

Start Havířov – BK Příbor

27 komentářů

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *