Ženy přehrály Trutnov s velkým přehledem

Sharing is caring!

zeny_podebrady_240916-6Pouze jediné utkání odehrály o víkendu druholigové basketbalistky BK Příbor. V neděli hostily béčko Trutnova, které porazily vysoko 91:44!

BK Příbor – BK Loko Trutnov B 91:44 (23:14, 37:24, 64:35)

Soupeřky z Trutnova v dosavadním průběhu druhé ligy ještě nevyhrály a nepovedlo se jim to ani v Příboře. Hala Masarykova gymnázia patřila jednoznačně domácím favoritkám. „Pro nás zcela neznámý soupeř přijel pouze se 6 hráčkami. Úkol byl proto jasný: hrát rychle a soupeřky unavit. To se nám ze začátku dařilo a vytvořily jsme si slušný náskok,“ přiblížila kapitánka týmu Michaela Drtilová.

Ve druhé čtvrtině ale domácí hráčky polevily a ke své hře se vrátily až po poločasové přestávce. „To už soupeřkám viditelně docházely síly. Utkání jsme pak dohrály v uvolněnějším tempu. Každopádně pro mě to bylo poslední utkání na nějaký čas, ve středu mě čeká operace kolene, tak budu pouze podpora z lavičky,“ upozornila kapitánka.

Body: Sorková 17, D. Drabíková 11, Drtilová, Nenutilová, Šťastná a Papaková 10, Kleinová a Vyvlečková 6, Uhrová a Krišková 4, Maléřová 3. TH: 18/10. Trojky: 1. Fauly: 11.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *