Kluci U14 a U12 jedou na Xmas Snakes Cup do Ostravy

Sharing is caring!

Tým kluků U14 a U12 se znovu po roce vydají počátkem prosince do Ostravy na X-Mas Snakes Cup 2017. Ti starší se poměří s nejlepšími týmy Evropy včetně Euroligového týmu Alba Berlín či účastníka EYBL ligy z polského města Žory. Mladší se například už ve skupině Baby Xmas Cupu utkají s maďarskou Šoproní.

Turnaj kategorie U14 je pro sezónu 2017/2018 jako jeden z pouhých tří turnajů v České republice zařazen na listinu mezinárodních mládežnických basketbalových turnajů podporovaných mezinárodní basketbalovou federací FIBA Europe.

„Chceme navázat na předchozí 2. ročníky turnaje a pokračovat v tradici těchto předvánočních turnajů pro nejlepší týmy svých kategorií z celé Evropy a zároveň potvrdit, že udělení podpory našemu turnaji od FIBA Europe nebylo náhodné,“ řekl hlavní organizátor turnaje Kamil Vašťák starší.

Příborští kluci U14 byli nalosováni do skupiny B, kde se 8. prosince postupně utkají v tělocvičně při ZŠ Dvorského se Sokolem Pražským (8 hodin), slovenským Interem Bratislava (12) a na závěr skupiny s polským WKK Vratislav (16).

Mladší basketbalisté U12 BK Příbor si ve skupině B zahrají v hale Mitušova 16 v sobotu 8. prosince nejprve proti maďarskému týmu Šoproň Sportiskola (8.30), poté s družstvem Baskeťáci TJ Sokol Josefov (12.20) a na závěr skupiny nastoupí proti BK Opava (16.10).

Rozpis Xmas Snakes Cup 2017 U14

8.12.2017 / Friday 8.12.2017

Group A – Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových , Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
  07:30-09:30  ALBA Berlin  Šoproň Sportiskola  
 09:30-11:30   EYBL Katowice/Žory   BK Snakes Ostrava  
 11:30-13:30  Šoproň Sportiskola   BK Snakes Ostrava   
 13:30-15:30  ALBA Berlin EYBL Katowice/Žory   
 15:30-17:30  Šoproň Sportiskola EYBL Katowice/Žory   
 17:30-19:30  ALBA Berlin  BK Snakes Ostrava  

Group B –  Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Home Visitors Results
  08:00-10:00     Sokol Pražský   BK Příbor   
 10:00-12:00   WKK Wroclaw  BK Inter Bratislava  
 12:00-14:00  BK Příbor   BK Inter Bratislava   
14:00-16:00  WKK Wroclaw Sokol Pražský   
 16:00-18:00   WKK Wroclaw   BK Příbor  
 18:00-20:00     BK Inter Bratislava  Sokol Pražský   

Sobota 9.12.2017 / Saturday 9.12.2017

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
08:00-10:00  A1  B4  
10:00-12:00   B2  A3  
13:00-15:00 L A1/B4 L B2/A3  

Sports hall Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Home Visitors Results
08:00-10:00 A2 B3  
10:00-12:00 B1 A4  
13:00-15:00 L B1/A4 L A2/B3  

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

Time of match Home Visitors Results
15:00-17:00  W A1/B4  W B2/A3  
17:00-19:00  W B1/A4  W A2/B3  

Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

20:00-22:00 All Stars game of tournament  
  Skills competition  

Neděle 10.12.2017 / Sunday 10.12.2017

Sports hall Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16

Time of match Match Home Visitors Results
7 th place Sports hall MItušova 16
09:00 – 11:00 7th place      
Sports hall SG Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 16
08:00 – 10:00 5th place      
10:00 – 12:00 Extraliga girls U19 SBŠ Ostrava – Pardubice
12:00 – 14:00 3rd place      
14:00 – 16:00 FINAL      

Rozpis Baby Xmas Cup 2017 U12

Pátek 8.12.2017 / Friday 8.12.2017

Group A  Sports hall  TROJHALÍ

Time of match Home Visitors Results
  08:30-10:10 BK Snakes Ostrava  BK Snakes F-M   
 10:10-11:50  Sokol Pražský BK Inter Bratislava   
 12:20-14:00 BK Snakes F-M  Sokol Pražský   
 14:00-15:40  BK Snakes Ostrava  BK Inter Bratislava   
 16:10-17:50  BK Inter Bratislava  BK Snakes F-M   
 17:50-19:30   Sokol Pražský    BK Snakes Ostrava   

Group B Sports hall MITUŠOVA 16

Time of match Home Visitors Results
  08:30-10:10 BK Příbor  Šoproň Sportiskola   
 10:10-11:50 BK Opava  Baskeťáci tj Sokol Josefov   
 12:20-14:00 Baskeťáci tj Sokol Josefov   BK Příbor   
 14:00-15:40  Šoproň Sportiskola BK Opava   
 16:10-17:50  BK Opava BK Příbor   
  17:50-19:30  Baskeťáci tj Sokol Josefov   Šoproň Sportiskola   

Sobota 9.12.2017 / Saturday 9.12.2017

Sports hall TROJHALÍ

Time of match Home Visitors Results
08:30-10:10  A1  B4  
10:10-11:50   B2  A3  
13:00-15:00 L A1/B4 L B2/A3  

 Sports hall MITUŠOVA 16

Time of match Home Visitors Results
08:30-10:10 B1 A4  
10:10-11:50  A2  B3  
13:00-15:00  L B1/A4 L A2/B3  

Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Home Visitors Results
15:20-17:00 W A1/B4 W B2/A3  
 17:00-18:40 W B1/A4 W A2/B3  

Sports hall SG E. a D. Zátopkových, ul. PLzeňská 16

20:00-22:00 All Stars game of tournament  
  Skills competition  

Neděle 10.12.2017 / Sunday 10.12.2017

Sports hall ZŠ B. Dvorského 1

Time of match Match Home Visitors Results
08:00 – 9:40 7th place      
09:40 – 11:20 5th place      
11:20 – 13:00 3rd place      
13:00 – 14:40 FINAL      

15:00 –  Festive ceremony

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *