Kluci uloupili výhru v poslední čtvrtině

V předposledním utkání základní části Nadregionálního přeboru U15 hostili příborští basketbalisté soupeře z Frýdku-Místku. Výhru ukořistili výbornou poslední čtvrtinou.

BK Příbor – Basketpoint Frýdek-Místek 77:60 (15:23, 20:16, 16:12, 26:9)

Komentář trenéra Miroslava Slováka: Utkání jsme nezačali vůbec dobře po první části jsme prohrávali 15:23. Pak jsme však začali bod po bodu stahovat náskok soupeře až se nám podařilo v 10. minutě třetí části vyrovnat na 51:51. Poslední čtvrtina pak byla z naší strany doslova uragán, kdy jsme šňůrou 20:0 za šest minut hry rozhodli o svém vítězství. Opět jsme se však nevyvarovali našich bohužel již standardních chyb.

Body: A. Ivánek a Maléř 15 (oba 1 trojka), Novák 12, Havel a Mar. Slovák 8, Linart 7, Mich. Slovák 6, D. Pustějovský 4, Hanzlík 2, Hanzelka, V. Ivánek a A. Maslaňák 0. TH: 12/5 (42%). Trojky: 2. Fauly: 23. Užitečnost: Maléř 13, A. Ivánek a Mar. Slovák 8.