Naděje postoupit na republikový šampionát stále žije

Sharing is caring!

Do Kroměříže se ve středu 28. března vydali hrát další extraligové utkání příborští basketbalisté U14. Na hřišti posledního týmu skupiny B potvrdili roli favorita a připsali si šestou výhru.

TJ Slavia Kroměříž – BK Příbor 56:69 (11:19, 15:14, 19:17, 11:19)

Body: Dostál 22, Havel 8, Michna a Snopek 7, A. Ivánek 6, Hanzlík, Machala a Smažák 4, V. Ivánek, Mi. Slovák a Ma. Slovák 2, Zavadil 1, Linart a Maléř 0. TH: 23/10 (43%). Trojka: 1. Fauly: 20. Užitečnost: Dostál 18, Michna a Hanzlík 5.

Komentář trenéra Miroslava Slováka: V první čtvrtině jsme si po dobrém výkonu vybudovali osmibodový náskok, nicméně ve druhé a třetí části domácí vyrovnali hru i skóre. Před poslední částí jsme vedli rozdílem pouhých pěti bodů. Nástup do poslední části jsme ale měli excelentní a šňůrou sedmi bodů v prvních dvou minutách jsme rozhodli o osudu utkání. V dalších minutách jsme již naše vedení jen udržovali a dokráčeli jsme k velmi důležitému vítězství, které nás stále udržuje ve hře o postup na mistrovství České republiky. Před posledním dvoukolem, ve kterém v sobotu 14. a v neděli 15, dubna přivítáme na domácí palubovce borce z Holic a Brna, jsme na 4. místě.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *