Kadeti U17 utrpěli první porážku v sezóně

Příborští kadeti odehráli v sobotu 20. října třetí utkání Nadregionální lize U17 proti Bruntálu a připsali si první porážku sezóny.

BK Příbor – SK Bruntál 62:70 (14:13, 15:24, 16:18, 17:15)

Body: Machala 23 (1 trojka), Dostál 20, Havel 6, Mar. Slovák 4 (1 trojka), Mich. Slovák 4, Novák 3, Linart 2, Hanzelka, D. Pustějovský, Ryšánek, A. Maslaňák, a Bartoň 0. Trojky: 2. Trestné hody: 22/10. Fauly: 26. Užitečnost: Machala 19, Dostál 4, Havel a Linart 2.

Hodnocení trenéra Miroslava Slováka: Do 7. minuty první části jsme vedli vcelku jasně 14:8 a hráli jsme dobře, do první přestávky jsme však šli už jen s jednobodovým vedením 14:13. Pak přišel zlom a do konce utkání jsme tahali za kratší konec. V utkání jsme dostali lekci z jednoduchosti a přímočarosti, hosté hráli prostěji, ale o to efektivněji. Trestali naši laxnost zejména v obraně, 70 obdržených bodů je opravdu hodně. Přísnější měřítka u nás snesou snad jedině David Dostál a Milan Machala.