Kadetky doma nestačily na ostravské céčko

Sharing is caring!

V předehrávce 11. kola Nadregionální ligy hostily v pondělí 4. února příborské kadetky děvčata z SBŠ Ostrava. Neporažené Ostravanky potvrdily roli favorita a odsoudily basketbalistky k dalšímu čekání na úvodní výhru.

BK Příbor – SBŠ Ostrava C 31:62 (2:27, 15:36, 21:50)

Body: Hofmanová 8, S. Kostelníková 6, Špačková 4, Wavrová, Hejtmánková a Zajícová 3, Zlámalová a Rašková 2, Netušilová, Stavjařová, Šmídová a Rubinová 0. Fauly: 10/5. Trojky: 2/3. TH: 6/3 (50,0%) – 10/3 (30,0%).

Hodnocení trenéra Miroslava Sýkory: Proti SBŠ Ostrava C jsme nastoupili konečně v plné sestavě, ale přesto děvčata nepodala takový výkon jako v předcházejícím kole ve Valašském Meziříčí. Začátek utkání byl velmi slabý a už v první čtvrtině jsme soupeřkám darovali vítězství. Od druhé části se sice naše hra zlepšila, ale náskok už byl naprosto určující.

Je vidět, že děvčata mají problém s docházkou na tréninky, a to je velký problém. S nedostatečným tréninkem je těžké se prosazovat v mistrovských utkání. Bez tréninků nelze podávat dobré výkony v zápasech. Pokud děvčata chtějí nějaký zápas v této sezóně vyhrát, musejí si to uvědomit.

V příštím kole bychom měli cestovat do Krnova, a to buď v pátek 15. nebo v sobotu 16. února. Přesné datum se hráčky včas dozví na tréninku.

STATISTIKY

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *