Kadetky zakončily sezonu proti Valašskému Meziříčí

Sharing is caring!

V závěrečném utkání Nadregionální ligy U17 hostily příborské kadetky v sobotu 4. května aktuálně druhé Valašské Meziříčí. Favorizované soupeřky v Příboře potvrdily roli favoritek a odvezly si devátou výhru v soutěži.

BK Příbor – Basket Valašské Meziříčí 54:60 (15:19, 22:32, 38:45)

Body: Hofmanová 24, S. Kostelníková 7, Zlamálová a Zajícová 6, Wavrová 5, Rašková 4, Jurečková 2, Netušilová a Stavjařová 0. Fauly: 13/19. Trojky: 2/2. TH: 22/14 (63,6%)-21/8 (38,1%).

Hodnocení trenéra Miroslava Sýkory: I přes velký handicap v podobě absence dlouhodobě nemocné Leontiny Barvíkové, Denisy Hejtmánkové, Terezy Špačkové a Gabriely Rubinové podaly hráčky podali velmi dobrý výkon. Hlavně v úvodní a také ve 3. a 4. čtvrtině, kde jsme dotahovali desetibodové manko. Dařilo se to především dobrou obrannou a konečně také rychlými protiútoky.

Přes porážku se děvčata stále herně zlepšují a výkonnostně jdou nahoru. Škoda, že tato soutěž není čistá U17, protože většina družstev hraje se staršími děvčaty, která by správně měla hrát soutěž U19.

Všechna děvčata chci pochválit a poděkovat jim za dobrou práci, kterou odvedli v soutěži a hlavně na trénincích v této sezoně. V příští sezóně 2019/2020 by děvčata měla hrát opět v kategorii U17.

Tréninky pokračují vždy v pondělí a ve středu až do poloviny června, protože v průběhu měsíce června by děvčata se měla zúčastnit mezinárodního turnaje v polské Wisle.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *