Minižačky zahájily sezonu v Bruntále

Sharing is caring!

První dvě utkání Oblastního přeboru odehrály v neděli 11. listopadu 2018 příborské nejmladší minižačky U11. V Bruntále, který vede tabulku odehrály velmi důstojné zápasy.

SK Bruntál – BK Příbor: 33:17 (16:2, 4:4, 5:3, 8:8)

Body: Laura Velkoborská 4, Berenika Barvíková, Valentýna Hrušková, Lucie Monsportová, Magdaléna Kulihová, Kateřina Volná a Anna Svobodová 2, Kateřina Debefová 1.

SK Bruntál – BK Příbor: 38:16 (14:4, 8:0, 6:4, 10:8)

Body: Lucie Monsportová 8, Karolína Bělašková 4, Kateřina Volná a Laura Velkoborská 2.

Hodnocení trenérky Gabriely Rubinové: V neděli jsme v Bruntále odehráli první dvojutkání v kategorii U11. Opět se jednalo o vcelku vyrovnaná utkání. Především první zápas, o jehož výsledku rozhodla pouze první čtvrtina. Než se holky stihly rozkoukat po hřišti, prohrávali jsme o 14 bodů, které už jsme pak nestihli dohnat. Škoda neproměněných jasných šancí, které by mohly výsledek ještě pozměnit. Druhá polovina zápasu už vypadala lépe, také díky tomu, že se holky snažily vzít některé naše rady k srdci, což se projevilo hlavně ve vyrovnané koncovce.

Ve druhém utkání se i přes naši početní převahu začala projevovat únava a občas se holky nestíhaly vracet do obrany. Více příležitostí dostaly začínající hráčky, které opět příjemně překvapily. Ačkoliv je stále co zlepšovat, musíme holky pochválit hlavně za bojovnost, především v koncovkách obou zápasů.

I přes prohru jsme si utkání užili a těšíme se na další ve středu 21. listopadu v Havířově.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *