Přes vynikající úvod kadetky v Havířově prohrály

Sharing is caring!

Příborské kadetky hrály v pátek 8. března v dohrávce 10. kola Nadregionální ligy na palubovce rezervy BK Havířov. Přes vynikající první čtvrtinu odjely ale domů poraženy.

BK Havířov B – BK Příbor 66:51 (8:16, 20:28, 46:42)

Body: Hofmanová 18, Rubinová 10, S. Kostelníková 9, Wavrová 8, Barvíková 6, Rašková, Hejtmánková a Netušilová 0. Fauly: 14/16. 5 chyb: 0/1. Trojky: 7/0. TH: 22/17 (77,3%)-16/11 (68,8%).

Hodnocení trenéra Miroslava Sýkory: K dohrávce jsme odcestovali bez tří hráček – Zlámalové, Špačkové a Zajícové – přesto jsme měli vynikající vstup do utkání a úvodní čtvrtinu jsme vyhráli o osm bodů. Ještě v poločase jsme vedli stejným bodovým rozdílem, třetí část ale ovládlo domácí družstvo, které náš náskok smazalo a do poslední části šlo se čtyřbodovým vedením.

V poslední čtvrtině se nám nedařilo proměňovat koše ze střední vzdálenosti a hlavně z pod koše. Domácí si náskok neustále navyšovali a v samotném závěru ho podpořili třemi úspěšnými trojkovými pokusy.

Přes porážku musím vyzvednout výkon děvčat, které utkání musely zvládnout v osmi. Podaly velmi slušný výkon, za který se nemusí stydět. Příští utkání hrajeme na domácí palubovce v sobotu 23. března v 10 hodin a budeme hostit družstvo BK Frýdek-Místek.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *