Příprava s Havířovem nabídla nečekané drama

Sharing is caring!

Ženy BK Příbor si na úvod sezony pozvaly do sportovní haly Masarykova gymnázia hráčky prvoligového Havířova a odehrály s nimi překvapivě vyrovnanou partii. V dresu soupeřek nastoupila expříborská hráčka a trenérka Michaela Drtilová.

„Náš první a jediný přípravný zápas s prvoligovým týmem BK Havířov skončil těsnou prohrou 52:55. Přesto, že nešlo ani jedno družstvo nehrálo v nejrychlejším tempu, měly jsme šanci si vyzkoušet některé věci, které jsme trénovaly během letní přípravy,“ uvedla hrající trenérka BK Příbor Nikola Kleinová.

„V zápase bylo vidět, že jsme měly dlouhou herní pauzu, a že tým prošel hráčskou proměnou. Tým před nadcházejícím ročníkem 2. ligy opustily Karin Šimíčková, Dorka Drabíková a Alice Chromečková. Nově se naopak připojily loňské juniorky Andrea Michňová a Jolana Havlíčková z SBŠ Ostrava,“ řekla trenérka Nikola Kleinová a doplnila, že cílem letošní sezony pro je vrátit ženskému basketbalu v Příboře dobré jméno a probojovat se do play off. „Cíle to jsou smělé, ale rozhodně ne nemožné,“ prohlásila trenérka.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *