Basketbalisté se vrátili k tréninkům

Sharing is caring!

Basketbalová prázdnota je u konce. Rozvolnění nouzového stavu umožňuje znovu trénovat, čehož nelze nevyužít. Hned v pondělí 11. května vyběhli na hřiště basketbalisté týmů U15 a U17 vedené trenérm Miroslavem Slovákem.

Od pondělí 11. května se může za daných hygienických podmínek trénovat na venkovních i vnitřních sportovištích za účasti až stovky lidí. Nic proto nebrání tomu znovu vyběhnout na hřiště s míčem v ruce. A to přesto, že letošní sezona, která měla v těchto dnech vrcholit, byla už před několika týdny nenávratně zrušena.

Členové týmů U15 a U17 vedené trenérem Miroslavem Slovákem nejprve uklidili venkovní „plastové“ hřiště za Základní školou Npor. Loma, aby odpovídalo vládním nařízením, a poté už začali polykat první tréninkové dávky.

„Po dvou měsících bez organizovaného pohybu jsme se opět vrátili k trénování. Sice zatím jen na venkovním hřišti, přesto jsme všichni rádi, že nucená pauza způsobená pandemií onemocnění covid-19 a následnými vládními omezeními pomalu končí,“ uvedl hráč týmu Marek Slovák.

„Jsme všichni rádi, že znovu můžeme společně trénovat. Na klukách byl vidět hlad a zápal do hry. Věřím, že jim vydrží až do nadcházející sezony,“ poukázal trenér Miroslav Slovák.


Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *