I čtvrté utkání sezony kluci U15 vyhráli

Také čtvrté utkání v Nadregionální lize U15 kluci z Příbora zvládli skvěle a po vysokém vítězství nad Karvinou udržují ve skupině G stejně jako Opava neporazitelnost. A právě do Opavy už tuto sobotu Příbor pocestuje.

BK Příbor – TJ Sokol Karviná 133:30 (37:4, 35:12, 26:10, 35:4)

Body: Michal Grozman 24, Vojtěch Pustějovský 19 (2/1), Kryštof Masopust 18, Jakub Kött 16, David Domitra 12, Jan Bordovský 10 (1/1), Jakub Maslaňak 8, Lukáš Bělaška 7 (2/1), Jakub Macek 6, Vilém Gabzdyl 5, Michael Beseda 4 (2/1), Harry Hidson 4. TH: 7:4 (57,14%). Trojky: 3 (Beseda, Bordovský, Gabzdyl). Fauly: 10.

Hodnocení trenéra Roberta Bukovjana: Čtvrté utkání v Nadregionální lize U15 dopadlo výsledkově jednoznačně pro náš tým. Mohla by zaznít otázka proč a k čemu jsou taková utkání dobrá. Já ale nacházím i na takových jednoznačných zápasech pozitivní věci. Kluci si mohou v ostrém zápase vyzkoušet nové věci, kterým se učí na tréninku. A to jak v obraně, tak i v útoku. Při velké marodce dostali šanci odehrát více času jinak méně vytěžováni hráči a pozitivní je, že se do střelecké listiny zapsalo všech dvanáct basketbalistů. Každý minimálně čtyřmi body. Máme na kontě čtyři vítězství, ale musíme přiznat, že úvodní zápasy začínající sezony jsme odehráli proti papírově slabším soupeřům. Kvalitnější soupeři nás teprve čekají a my v nich budeme muset předvést to nejlepší co v nás je, abychom uspěli i v nich.  

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *