Kadeti v Lipníku nezaváhali

V 5. kole Nadregionální ligy cestoval příborští kadeti do Lipníku nad Bečvou, odkud si přivezli čtvrtou výhru v sezóně.

BK Lipník – BK Příbor 67:73 (16:25, 11:19, 16:17, 24:12)

Body: Patrik Pavlovič 20, Milan Machala 11, Erik Havel a Michal Slovák 10, Marek Slovák 9, Vojtěch Kubečka 6, Štěpán Maléř 3, Jan Hanzlík a Alex Ryšánek 2, Mikoláš Bartoň 0. Trojky: 5. TH: 18/12. Fauly: 9.

Hodnocení trenéra Miroslava Slováka: V krásné nové sportovní hale v Lipníku jsme do utkání vstoupili svižně a po dvou minutách vedli 8:0. Pak jsme i přes pravidelné střídání všech deseti hráčů navyšovali do poločasu vedení na rozdíl 17 bodů (44:27).

Ve druhé polovině utkání jsme polevili zejména v obraně a dovolili domácím skórovat z lehkých pozic. Vrcholem našeho „snažení“ pak byli poslední dvě minuty utkání, které jsme odchodili a prohráli 2:13.